O FIRMIE

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszej firmy.

Nasza firma zajmuje się produkcją łodzi aluminiowych od 2004 roku. Chcąc sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów podjęliśmy współpracę z najlepszymi firmami polskimi jak i zagranicznymi, które wyposażają łodzie tak , aby nasi klienci mieli możliwość odebrania kompletnej
łódki gotowej do pływania. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło ,iż od samego początku istnienia firmy stawiamy na
jakość, a nie ilość produkowanych jednostek. Wykonywane przez nas łodzie testowane były w najbardziej ekstremalnych warunkach na Grenlandii .
Uzyskały certyfikaty Polskiego Rejestru Statków według, którego zostały uznane za jedne z najlepiej wykonanych łodzi aluminiowych.
Produkowane przez nas łodzie posiadają znak CE. Nasze jednostki otwarte zaczynają sie od 4,5 m – 7 m ,których pokłady są wykonywane i wyposażane według życzeń klienta,

W swojej ofercie posiadamy łodzie wędkarskie, łodzie ratunkowe, łodzie rekreacyjne , łodzie dla służb otwarto pokładowe i kabinowe.
Każdy z modeli posiada podwójne dno ,co stanowi komorę wypornościową łodzi, pokład samo odpływowy, budowane z 4/5 mm blachy aluminiowej odpornej na słona wodę sprawia iż są bardzo wytrzymałe i idealnie sprawdzają się na trudnych wodach Skandynawii .